Prečo si vybrať náš servis?

Naši mechanici sú odborníci vo svojom remesle. Ponúkame osobný, nákladný pneuservis vykonávaný na špičkovom vybavení CORGHI, geometriu, plnenie a dezinfekciu klimatizácie, výmeny oleja a filtrov, bežné aj menej bežné servisné práce na motore, podvozku, brzdách, montáž ťažných zariadení a mnoho iných služieb.
Novinkou v našej ponuke je odťahová služba, v prípade dlhšieho trvania opravy Vám vieme poskytnúť náhradné vozidlo, a horúca novinka je tzv. PickUp Servis! Už viac nemusíte kvôli návšteve servisu čerpať dovolenku, Vaše vozidlo vieme v rámci mesta vyzdvihnúť na dohodnutej adrese a po vykonaní servisných prác Vám ho opäť pristavíme na dohodnuté miesto, Super, nie?

Pneuservis

V oblasti pneuservisu ťažko nájdete niečo čo by nás zaskočilo, či sa už jedná o osobné, dodávkové,SUV prípadne nákladné a traktorové pneumatiky, na všetky ponúkame prezutie, opravu defektov a na osobné aj rovnanie poškodených diskov. 

Geometria

V našej ponuke je aj nastavenie geometrie pre osobné, SUV a menšie dodávkové automobily. Na nastavovanie geometrie používame moderný prístroj CORGHI 

Servis klimatizácie

Máte pocit, že vaša klíma slabšie chladí, prípadne nefunguje vôbec? Z vetrákov cítiť zápach, prípadne sa Vám zahmlieva okno zvnútra? Riešením na tieto problémy bude doplnenie klimatizačného chladiva, prípadne dezinfekcia interiéru a klimatizácie Ozónom a výmena kabínového filtra. V prípade, že z Vašej klimatizácie uniká chladivo, aj s tým si vieme poradiť modernou vodíkovou metódou určíme miesto úniku a ponúkneme adekvátnu opravu… Zastavte sa u nás… 

Diagnostika

Náš servis disponuje najmodernejšou diagnostikou pre osobné a nákladné vozidlá značky TEXA. Snáď sa nenájde elektronický problém, s ktorým by si neporadila… 

Servis motorov

Či už potrebujete štandartnú výmenu oleja a filtrov, servisnú prehliadku, alebo výmenu rozvodov, naši mechanici si s tým určite poradia. 

Predaj a montáž ťažných zariadení

Nebaví Vás stále niekoho prosiť o dovoz ťažšieho prípadne väčšieho tovaru? Zastavte sa u nás a Vaše vozidlo vybavíme ťažným zariadením značky GALIA, Thule, Autohak….. 

Servis podvozkov

Na náprave niečo klepoce a buchoce? Tlmiče už nie sú v 100% stave a auto pláva? Tieto a ďalšie problémy s Vašim podvozkom rýchlo a spoľahlivo vyriešime.

Príprava a absolvovanie STK a EK

Máta Vás obava z STK? Vaše auto na ňu spolahlivo pripravíme, prípadne celú procedúru za Vás na Stanici technickej kontroly aj absolvujeme… 

Pick-Up servis

Poznáte to, kvôli výmene oleja, prípadne sezónnemu prezutiu veľakrát musíte v práci čerpať dovolenku. Vďaka novej službe v našej ponuke je to minulosť. Po vzáomnej dohode Vaše auto v dohodnutý čas a na dohodnutom mieste vyzdvihneme, spravíme potrebný servis a napr. cez obedňajšiu prestávku Vám ho prídeme odovzdať. Pohodlné, nie? 

Odťahová služba

Zastihla Vás porucha na ceste? Nezúfajte,odtiahneme Vaše auto do nášho servisu kedykoľvek 24/7. 

Dovoz a prihlásenie vozidiel na objednávku

Staré doslúžilo a nové nehrozí? Nezúfajte, presne pre Vás sme pripravili novú službu dovoz automobilu zo zahraničia na objednávku spolu s prihlásením, všetkými kontrolami atď… Jednoduchšie to nejde :-)